Logo
en de

Boutique Suites Deforte

Vychutnajte si pobyt v zmodernizovanom historickom penzióne zo 16. storočia na skok od Vysokých Tatier. Priamo v centre Spišskej Soboty.

O ubytovaní

V Boutique Suites Deforte sa nachádza 6 samostatných luxusných izieb - 2 mezonety a 4 izby s výhľadom do záhrady alebo na Sobotské námestie. Každá ponúka dostatok priestoru vrátane spálňovej časti a obývačky s TV. K dispozícii sú aj 2 miestnosti na prízemí penziónu - raňajková miestnosť s možnosťou konzumácie vlastného jedla a kaviareň.

Boutique Suites Deforte má domáceho vrátnika a umožňuje zabezpečený kartový vstup do budovy.

Parkovanie je pre hostí k dispozícii zdarma priamo pred penziónom. Samozrejmosťou ubytovania je rýchle Wi-Fi pripojenie.

Pobyt s domácimi zvieratami nie je povolený. 

Overiť dostupnosť penziónu

Lokalita s históriou

Boutique Suites Deforte sa nachádza v Spišskej Sobote, prímestskej časti mesta Poprad, ktorá je zároveň pamiatkovou rezerváciou. Historické centrum Spišskej Soboty je zaradené do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

V blízkosti Boutique Suites Deforte nájdete nielen vyhľadávané pamiatky, ako kostol sv. Juraja, zvonicu či Mariánsky stĺp, ale aj najlepšie regionálne reštaurácie a kaviarne. 

Vďaka skvelej polohe penziónu ste blízko prírody aj mesta. Od Vysokých Tatier a Slovenského raja vás delí len 15 km a od centra Popradu 2 km. Ak dostanete chuť na relax, v Aquacity Poprad ste peši za 10 minút.

 

Využite u nás aj ďalšie služby

Štýlový priestor pre firemné udalosti

Penzión Deforte môžete využiť nielen na ubytovanie, ale aj spoločenské akcie. Prenajmite si u nás moderný a reprezentatívny priestor pre váš teambuilding, konferenciu alebo akýkoľvek iný firemný event s kapacitou do 40 osôb.

Komorné svadby a rodinné oslavy

Ak hľadáte unikátny priestor pre menšiu svadbu alebo rodinnú oslavu, Penzión Deforte má pre vás všetko, čo potrebujete. K dispozícii máte príjemnú kaviareň, jedáleň a záhradu s terasou, ktorá očarí každého hosťa. Stačí si už len vybrať termín.

Nezáväzný dopyt o akciu / skupinovú rezerváciu

Odoslať
tatrasuites logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím