Logo
en pl de

Boutique Suites Deforte

Vychutnajte si pobyt v zmodernizovanom historickom penzióne zo 16. storočia na skok od Vysokých Tatier. Priamo v centre Spišskej Soboty.

O ubytovaní

V Boutique Suites Deforte sa nachádza 6 samostatných luxusných izieb - 2 mezonety a 4 izby s výhľadom do záhrady alebo na Sobotské námestie. Každá ponúka dostatok priestoru vrátane spálňovej časti a obývačky s TV.

Na prízemí sa nachádza Reštaurácia Lahodnosti, ktorá ponúka delikátne vegánske a vegetariánske jedlá. Možnosť objednať si raňajky, či polpenziu pri príchode.

Boutique Suites Deforte má domáceho vrátnika a umožňuje zabezpečený kartový vstup do budovy.

Parkovanie je pre hostí k dispozícii zdarma priamo pred penziónom. Samozrejmosťou ubytovania je rýchle Wi-Fi pripojenie.

Pobyt s domácimi zvieratami nie je povolený. 

Overiť dostupnosť penziónu

Využite u nás aj ďalšie služby

Štýlový priestor pre firemné udalosti

Penzión Deforte môžete využiť nielen na ubytovanie, ale aj spoločenské akcie. Prenajmite si u nás moderný a reprezentatívny priestor pre váš teambuilding, konferenciu alebo akýkoľvek iný firemný event s kapacitou do 40 osôb.

Komorné svadby a rodinné oslavy

Ak hľadáte unikátny priestor pre menšiu svadbu alebo rodinnú oslavu, Penzión Deforte má pre vás všetko, čo potrebujete. K dispozícii máte príjemnú kaviareň, jedáleň a záhradu s terasou, ktorá očarí každého hosťa. Stačí si už len vybrať termín.

Nezáväzný dopyt o akciu / skupinovú rezerváciu

Odoslať
tatrasuites logo