Logo
en pl de

Kto a prečo vytvoril Tatra Suites

Spájame luxusné apartmány vo Vysokých Tatrách do jedného sveta TATRA SUITES. Zabezpečujeme jednotný štandard s cieľom dosiahnuť Vašu maximálnu spokojnosť.

Tatra Suites je miestom, kde luxus a komfort nachádzajú svoje dokonalé spojenie v srdci Vysokých Tatier. Naše apartmány vo Vysokých Tatrách sú situované na prémiových miestach, ktoré poskytujú úžasné výhľady na hory a tatranskú prírodu. Každý apartmán je moderne vybavený a zariadený s dôrazom na najvyššiu kvalitu, maximálnu čistotu a pohodlie. Naši hostia môžu očakávať individuálny prístup a výhodné podmienky rezervácie, ktoré zaručujú maximálnu spokojnosť a komfort počas pobytu.

Pokiaľ ste majiteľom apartmánu a hľadáte firmu, ktorá vám ho pomôže spravovať, tak nás neváhajte kontaktovať. Ponúkame profesionálnu starostlivosť o krátkodobý prenájom vášho apartmánu za účelom efektívne zvýšiť vaše výnosy. Radi vám bližšie predstavíme ako by sa aj váš apartmán mohol stať súčasťou TATRA SUITES.

 

Sme hrdí na to, že naše služby spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti ubytovania v regióne Vysoké Tatry. Okrem luxusného ubytovania ponúkame aj množstvo sprievodných služieb vrátane wellness a štýlových priestorov pre komorné akcie alebo firemné teambuildingy. Naším cieľom je poskytnúť nezabudnuteľný zážitok, ktorý kombinuje pohodlie a súkromie domova s výnimočnými službami a priateľským prístupom.

Naša ponuka výnimočných apartmánov zahŕňa lokality v regióne Vysoké Tatry, ktoré poskytujú jedinečný zážitok:

Tatranská Lomnica: Prémiové apartmány vo Vila Himalaya s výhľadom na majestátny Lomnický štít a možnosťou súkromného wellness, len pár krokov od najpopulárnejšieho lyžiarskeho strediska vo Vysokých Tatrách. Zároveň je to na skok ku golfovému ihrisku vo Veľkej Lomnici..

Starý Smokovec:  Luxusné apartmány v apartmánovom komplexe hneď vedľa stanice lanovky na Hrebienok. Starý Smokovec je historické centrum Vysokých Tatier s okamžitým prístupom na turistické chodníky a bohatou ponukou reštaurácií a kaviarni.

Poprad – Spišská Sobota: Historické izby s klenbou a jedinečné mezonety v penzióne Deforte najvyššieho štandardu priamo v srdci historického námestia, ktoré sa nachádza na zozname chránených kultúrnych pamiatok UNESCO.Zároveň odporúčame navštíviť reštauráciu Lahodnosti, ktorá sa zamierave výlučne na prípravu jedál z čerstvých surovín s presným pôvodom.

Štrbské Pleso: Turisticky najnavštevovanejšie miesto Vysokýh Tatier. Oblasť ponúkajúca nádhernú scenériu a množstvo turistických a športových aktivít​. Apartmán A26 je skvelá voľba pre hostí hľadajúcich ticho a relax.

 

 

4 veci, na ktoré sme hrdí

Garancia najvýhodnejších rezervačných podmienok

Individuálny prístup k požiadavkám hostí

Zaručená čistota a absolútne súkromie

Portfólio apartmánov v TOP štandarde v regióne Vysoké Tatry

Náš tím

Marcel Simonis International ambassador and finance manager

Milan Barger Executive Manager

Miloš Krupa Photographer

tatrasuites logo