Logo
en pl de
Všetky fotografie

Deforte Gallery 202

Spišská Sobota , Prešovský kraj
Ideálne pre páry
Rodiny s deťmi
Parkovacie státie
Počet izieb: 1
Počet kúpeľní: 1
Zažite jedinečný pobyt v zmodernizovanom historickom penzióne z 16. storočia, ktorého priestory si vás získajú od prvého momentu. 
Penzión Deforte nájdete na historickom námestí Spišskej Soboty v Poprade, regionálnom centre Vysokých Tatier. Aquapark “AquaCity” je vzdialený iba 10 minút jazdy autom a tatranská osada Starý Smokovec len 15 minút. Penzión ponúka 6 luxusných izieb, z ktorých každá je originál. 
 
Vaša izba sa nachádza na 1. poschodí penziónu. V spodnej časti mezonetu je manželská posteľ, obývacia časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V podkrovnej časti mezonetu sa nachádza miestnosť s kapacitou pre 2 osoby. Pre zachovanie maximálneho komfortu odporúčame obsadenosť mezonetu 4 osobami. Pri pobyte s deťmi prosíme o zvýšenú pozornosť pri pohybe okolo izbového balkónu. Raňajky si vychutnáte v reštaurácii Beňovský vzdialenej 50 m od nášho Penziónu. Samozrejmosťou ubytovania je WiFi pripojenie. Parkovanie je k dispozícii bez poplatku priamo pri budove.

Vybavenie

Max. obsadenie6
Rozloha52m2
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
PC stôl
Antialergické vankúše
Toaletný papier
Sprchový gel
Neflix / HBO GO
Postelné prádlo
Výhľad do záhrady
Hasiaci prístroj
Detektor dymu
Parkovanie zdarma
Navigovať s Google maps
tatrasuites logo