Logo
en de
Všetky fotografie

Deforte Star View 301

Spišská Sobota , Prešovský kraj
Ideálne pre páry
Rodiny s deťmi
Parkovacie státie
Poprad - Spišská Sobota
Počet izieb: 0
Počet kúpeľní: 1

Vyberte si pre svoju dovolenku niečo extra. Spojte príjemné s užitočným a vychutnajte si pobyt v našom penzióne, z ktorého to budete mať na skok do mesta a zároveň pár minút od tých najkrajších turistických trás. 

Deforte Starview je luxusná podkrovná izba v penzióne Deforte zo 16. storočia, ktorý sa nachádza na námestí Spišskej Soboty v Poprade. Izba je ideálna pre páry a rodiny s deťmi. Ubytovanie s kapacitou 2 dospelí + 2 deti je ideálne ako pre rodiny, tak aj pre páry.

Vaša izba sa nachádza na 2. poschodí penziónu. Súčasťou izby je spálňa s veľkou manželskou posteľou, obývacia časť s TV a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Raňajky si vychutnáte v reštaurácii Beňovský vzdialenej 50 m od nášho Penziónu. Samozrejmosťou ubytovania je WiFi pripojenie. Parkovanie je k dispozícii bez poplatku priamo pri budove. 

Vybavenie

Max. obsadenie4
Rozloha37m2
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
PC stôl
Antialergické vankúše
Toaletný papier
Sprchový gel
Neflix / HBO GO
Postelné prádlo
Výhľad do tichej ulice
Hasiaci prístroj
Detektor dymu
Parkovanie zdarma
Navigovať s Google maps
tatrasuites logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím