Logo
en de

Vila Himalaya Tatranská Lomnica

Ideálne miesto pre romantický pobyt vo dvojici alebo oddych v prírode s celou rodinou priamo pod štítmi Vysokých Tatier.

​O ubytovaní

Vila HIMALAYA, ktorá sa nachádza v bezprostrednom centre Tatranskej Lomnice len 100 metrov od lanovky, je skvelou voľbou pre páry, ako aj rodiny s deťmi. Vila ponúka ubytovanie v priestranných luxusne vybavených jedno- a dvojspálňových apartmánoch s výhľadom na majestátny Lomnický štít. Pobyt sprijemni súkromný wellness s fínskou a parnou saunou a jaccuzzi s výhľadom na hory. Pre hotelových hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť so stolným futbalom, billiardom, šípkami, detský kútik a mini bar. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži. Vila má výťah, lyžiareň a na prízemí malebnú kaviareň s výbornými zákuskami.

Samozrejmosťou ubytovania je rýchle Wi-Fi pripojenie. 

Pobyt s domácimi zvieratami je za príplatok povolený v jednom na to vyhradenom štúdiovom apartmáne. 

Overiť dostupnosť vily

Obľúbená lokalita

Vila Himalaya sa nachádza v Tatranskej Lomnici. V centre ste peši za 5 minút, kde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov, múzeum TANAPu, lyžovania či botanickú záhradu.

Najbližšia lanovka, ktorá vás odvezie na Skalnaté pleso či Lomnický štít je vzdialená iba 100 metrov.

Vďaka skvelej polohe ubytovania je ľahko dostupná aj pešia turistika na Skalnaté pleso, Zelené pleso, do Belianskych Tatier či nádhernej Belianskej jaskyne.

Využite u nás aj ďalšie služby

Privátny wellness s jacuzzi

Okrem očarujúceho ubytovania si u nás môžete dopriať dokonalý relax s 2-hodinovým vstupom do privátneho wellness (s kapacitou do 5 osôb) s fínskou a parnou saunou, jacuzzi a možnosťou masáže. Pre využitie wellness je potrebná rezervácia vopred.

Nezáväzný dopyt o akciu / skupinovú rezerváciu

Odoslať
tatrasuites logo