Logo
en pl de

Novinky v Tatrasuites

Lahodnosti: Zdravý pôžitok priamo v srdci Deforte

 

 

V apartmánovom komplexe Deforte v Spišskej Sobote, sa nachádza reštaurácia Lahodnosti, ktorá prináša zdravý a chutný zážitok pre všetkých milovníkov kvalitného jedla. Špecializuje sa na raw, vegánske, vegetariánske a bezlepkové jedlá pripravené s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na pôvod vstupných základných surovín.
 

Každé jedlo v reštaurácii Lahodnosti je výsledkom starostlivého výberu surovín od konkrétnych pestovateľov a výrobcov, ktorý presne vedia aký príbeh je za každým jedných ich produktom, čo zaručuje, že každé sústo poteší vaše chuťové poháriky a prispeje k vášmu zdraviu.
 

Lahodnosti sú ideálnym miestom na relax a kulinárske potešenie počas vášho pobytu v Deforte. Či už hľadáte miesto na rýchly obed, romantickú večeru, degustačný večer s párovaním vín, alebo zdravé občerstvenie po dlhom dni, táto reštaurácia ponúka pestrý výber jedál, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov.
 

Raňajky sú podávané každý deň od 7:30 do 10:00 bez potreby objednania pre ubytovaných hostí v Deforte, no sú otvorené aj pre neubytovaných hostí. Vychutnajte si jedinečnú atmosféru a lahodné jedlá v tejto výnimočnej a jedinečnej reštaurácii.
 

Navštívte www.lahodnosti.sk pre viac informácií a rezervácie. Tešíme sa na vašu návštevu!
 

 
tatrasuites logo