Logo
en pl de

Wellness & SPA v Tatranskej Lomnici

Pobyt vo Vile Himalaya v Tatranskej Lomnici: Perfektný Únik do Prírody

Tatranská Lomnica je miesto, ktoré láka návštevníkov svojou jedinečnou krásou a nezabudnuteľnými zážitkami - a ak hľadáte dokonalé miesto na ubytovanie, Vila Himalaya je tou správnou voľbou.

Nachádza sa priamo v srdci Tatranskej Lomnice, obklopená nádhernými výhľadmi na majestátne Tatranské štíty a historickú obec. Toto ubytovacie zariadenie ponúka šesť moderných a pohodlných apartmánov, ktoré sú nesmierne útulné, luxusné a plne vybavené. Každý apartmán poskytuje návštevníkom výhľad na okolitú prírodu, ktorá im doslova vezme dych.

Jedným z hlavných lákadiel Vily Himalaya je jej súkromný wellness, kde si hostia môžu dopriať zaslúžený oddych. Vonkajšia jacuzzi ponúka úžasný výhľad na Lomnický štít, čo je zážitok sám o sebe. Okrem toho wellness zahŕňa dve sauny a relaxačnú zónu, kde panuje pokojná a harmonická atmosféra. Po dni strávenom na svahu alebo turistike je toto miesto ideálne na regeneráciu tela aj mysle.

Pre hostí je k dispozícii aj spoločenská miestnosť so samoobslužnou zónou, kde si môžu zakúpiť ľahké občerstvenie, čaj alebo kávu. Táto zóna je vybavená stolným futbalom, biliardom, spoločenskými hrami a televíziou, čo poskytuje dostatok zábavy pre všetky vekové kategórie. Deti sa potešia aj detskému kútiku, kde sa môžu bezstarostne hrať.

V blízkosti Vily Himalaya sa nachádza reštaurácia Lokál, ktorá je známa svojou výbornou kuchyňou. Hostia si tu môžu za príplatok vychutnať skvelé raňajky, ktoré im dodajú energiu na celý deň plný dobrodružstiev. Ak máte chuť na niečo špeciálne, určite navštívte malú útulnú kaviareň Kredenček, ktorá ponúka výberovú kávu pripravenú s láskou.

Tatranská Lomnica je nielen o pohodlnom ubytovaní, ale aj o neopakovateľných zážitkoch v prírode. Okolité hory ponúkajú množstvo turistických trás pre každého, od nenáročných prechádzok po náročné výstupy na tatranské štíty. V zime sa táto oblasť mení na raj pre lyžiarov, ktorí si môžu vychutnať skvelé lyžovanie na upravených svahoch. Pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relax, sú tu malebné prechádzky, kde si môžete vychutnať ticho a krásu prírody.

Vila Himalaya v Tatranskej Lomnici je skutočným klenotom, ktorý ponúka nielen komfortné ubytovanie, ale aj neopakovateľné zážitky a dokonalý oddych v srdci slovenských Tatier. Či už ste milovníkom prírody, turistiky, lyžovania alebo jednoducho hľadáte miesto na relax, toto miesto vám poskytne všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľný pobyt.

tatrasuites logo